خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید
چهارشنبه, 20 تیر 1397 ساعت 07:20

پارامترهای موثر در هزینه پیچ و رولپلاک ساختمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برای پی بردن به هزینه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان باید ابتدا مواردی را در نظر گرفت و بررسی کرد تا بتوان در مورد مقدار هزینه آن نظر قطعی داد.

 

۱- جنس و رنگ آمیزی سنگ نمای ساختماناینکه جنس و رنگ سنگ نمای ساختمان چگونه باشد می تواند بر هزینه پیچ و رولپلاک کردن نما بسیار تاثیر گذار باشد. اگر سنگ ساختمان و ابنیه از جنس مرغوبی برخوردار باشد و رنگ سنگ نمای ساختمان در هنگام کار چشم افراد ما را اذیت نکند در هنگام کار بسیار راحت تر می توان عمل کرد و هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

رنگ سنگ نمای ساختمان را معمولاً رنگ های آجری، کرمی، طوسی یا نقره ای انتخاب کنید و کمتر سراغ سفید و شیری بروید زیرا این رنگ ها چشم را هنگام بازتاب نور خسته می کنند و نمای جالبی در هنگام روز برای ساختمان و ابنیه ایجاد نمی کنند.

 

۲- کیفیت سنگ و رگه هایی که در خود سنگ دیده می شود:

سنگ ها کیفیت متفاوتی دارند و رگه های موجود در سنگ ها در هر نوع سنگ متفاوت است. رنگ آمیزی رگه ها گاهی در سنگی با رنگ آمیزی آن سنگ متفاوت است و حتی در یک نوع سنگ رگه هایی با رنگ های متفاوت می بینیم. رگه های موجود در سنگ ها و کیفیت سنگ می تواند در هزینه های شما برای پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمانتان تاثیر گذار باشد.

 

۳-ضخامت سنگ،اندازه و قطر سنگ: ابعاد، ضخامت، اندازه و قطر سنگ ها بر قیمت و هزینه رولپلاک نمای ساختمان بسیار موثر است. با افزایش و کاهش اندازه قیمت نیز تغییر پیدا خواهد کرد. هرچه ابعاد سنگ بیشتر شود کار و خدمات بیشتری لازم است.

 

۴- چگونگی شکل دهی،تولید و فرآورش سنگ نما: هزینه فرآوری و تولید سنگ نمای ساختمان و ابنیه در هزینه رولپلاک و پیچ کردن سنگ نمای ساختمان تاثیر گذار خواهد بود. برای تولید سنگ نمای ساختمان لازم است که بر روی سنگ اصلی عملیاتی انجام شود تا به شکل و ضخامت و ابعاد مورد نظر برسد.

 

۵-چگونگی کارگذاشتن سنگ در سنگ نمای ساختمان: سنگ چگونه و تحت چه عملیاتی در نمای ساختمان کار گذاشته شود، خود مسئله مهمی است و یکی از عوامل تعیین کننده قیمت رولپلاک و پیچ کردن سنگ نما ابنیه و ساختمانها است.

 

۶-کیفیت و نوع مصالح استفاده شده در بنا: همانطور که می دانید مصالح ساختمانی از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت پروژه های ساختمانی و ساخت و ساز ها به حساب می آید. به طوریکه وقتی خانه ای در برابر بلایای طبیعی نظیر سیل و زلزله ایمن و مقاوم است، می گویند از مصالح خوبی ساخته شده است و هزینه زیادی به سازندگان این بنا وارد شده است.

کیفیت و نوع مصالح استفاده شده در بنای ساختمان ها از جمله عوامل تعیین کننده قیمت رولپلاک و پیچ کردن سنگ نمای ابنیه و ساختمانها است.

 

۷-ساختار و جنس دیواری که سنگ بر روی آن قرار گرفته: ساختار و جنس دیواری که سنگ روی آن قرار می گیرد نیز بسیار در قیمت رولپلاک و پیچ کردن سنگ نما ابنیه و ساختمانها موثر است و نمی توان از تاثیر جنس دیوارها بر پیچ و رولپلاک کردن سنگ نمای ساختمان چشم پوشی کرد .

جنس هر دیوار با دیوار دیگری از ساختمان می تواند متفاوت باشد و دیوارها می توانند ساختارهای متفاوتی داشته باشند.

خواندن 439 دفعه
مدیر

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.